Příměstský tábor

Cestování v čase

Toto léto nás čeká společné cestování v čase! Příměšťák pro děti ve věku od 3 do 7 let, bude probíhat každý všední den od 8:00 do 17:00 hodin. Děti čeká program obdobný jako při běžném provozu, bude plný dobrodružných her, tvoření, malování a procházek v přírodě. 

Kapacita školky je max. 16 dětí a o děti se starají vždy dva pedagogové. V průběhu všech týdnů bude přítomen i anglický lektor.

Nejdříve se přeneseme do pravěku, do tajuplných jeskyní za pravěkými lidmi, se kterými budeme v lese stopovat mamuty a další pravěká zvířata. Potom nás bude čekat cesta do starověkého Řecka, kde zažijeme olympijské hry. Další týden nás čekají hrady, princezny a středověké rytířské turnaje. Následovat bude týden plný pokusů a vynálezů, kterým zakončíme naši cestu minulostí.  

Termíny a ceny

  • 1. - 4. července (pátek 5. 7. je státní svátek a provoz není), cena 3.500 Kč, téma Pravěk
  • 8. - 12. července, cena 3.900 Kč, téma Starověk
  • 15. - 19. července, cena 3.900 Kč, téma Středověk
  • 22. - 26. července, cena 3.900 Kč, téma Průmyslová revoluce - OBSAZENO

Sleva na sourozence

Poskytujeme slevu na sourozence. Pro termín 1. - 4. července je cena pro každého sourozence 3.300 Kč, pro ostatní termíny pak 3.700 Kč.

Strava 

V ceně je zahrnut oběd a pitný režim. Dopolední a odpolední svačinky si děti nosí z domova.

Co s sebou

  • Batůžek a do něj zabalit - svačinky, lahev s pitím, podsedák na sezení v lese (postačí kus karimatky, pokud nemáte, můžeme vám půjčit)
  • Náhradní oblečení, které si dítě nechá v jurtě
  • Spacák na odpočinek

Storno podmínky

Při zajištění náhradníka v odpovídajícím věku nebude účtován žádný storno poplatek. Při odhlášení do 30. 4. vracíme 50 % ceny. Od 1. 5. bude účtován storno poplatek 100 %.

Formulář pro přihlašování